Неділя, 26.03.2023, 02:28
Вітаю Вас Гость | RSS
Погода в Шполі

GISMETEO: Погода по г.Шпола

Меню сайту

Конкурс професійної майстерності

Міжрайоний конкурс "Кращий за професією" по профілю
"Оператор комп'ютерного набору"

12 березня 2014 року на базі Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату був проведений міжрайонний конкурс «Кращий за професією» між школярами, які навчаються по профілю "Оператор комп'ютерного набору".

 У конкурсі взяли участь учні Смілянського та Шполянського комбінатів.

Олімпіада проводилась у трьох номінаціях: 1. Текстовий редактор Word.  2. Електронні таблиці Excel. 3. Електронні презентації PowerPoint.

Приємно відзначити, що за підсумками роботи учні Шполянського навчально-виробничого комбінату отримали призові місця. Ми вітаємо Пісну Анну, яка зайняла перше місце у номінації "Електронні презентації PowerPoint", Михайлович Анастасію   за зайняте перше місце  в номінації " Текстовий редактор Word " та володаря другого місця в номінації "Електронні таблиці Excel" – Шемет Ірину.

Всі учасники були нагороджені грамотами. А ми, в свою чергу, вітаємо юні обдарування та педагогів  (Музику С.М., Микитенко С.Г. та Плахотнік А.В.), які готували їх до конкурсу, з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягати нових наукових вершин.